Headlines News :
Home » » Farklı Türk Kahvesi Çeşitleri

Farklı Türk Kahvesi Çeşitleri

Written By aybik on 24 Haziran 2013 Pazartesi | 6/24/2013 04:21:00 ÖSÇikolata Hindistan cevizli Türk Kahvesi
Bildiğimiz Türk kahvesi lezzetlerine günümüzde çeşitler eklendi hanımlar bunu hepimiz biliyoruz. Damla sakızlı olandan naneli ya da kakuleli olana kadar Türk kahvesi tatlarını biliyoruz. Peki ya dağ çilekli olanları. Yeni yeni hayatımıza giren tatlardan dağ çilekli Türk kahvesi ve Elma şekeri Aromalı hatta Çikolatalı ve Hindistan cevizli olanını tatmanızı öneririm.
kardeşimin harika kahvesi
Kahve atölyesinin  kahvelerini çeşitli mekanlarda bulabilirsiniz. Makul ücretlerde satın da alabilirsiniz. Zannetmeyin ki bu kadar seçenekle sınırlı. 35 çeşit kahveden seçmekte zorlanabilirsiniz. Bu nedenle eşim satın alırken en çok satanların en çok satanlarını söyleyin deyince karşımıza 3 seçenek çıktı.
kahve atölyesinin çikolata hindistan cevizi aromalı ve dağ çilaği aromalı kahveleri
Dağ çileği aromalı Türk kahvesi, Çikolatalı Hindistan cevizi aromalı  Türk kahvesi, Elma şekeri Aromalı Türk Kahvesi içinden ilk önerebileceğim Çikolatalı Hindistan cevizi Aromalı olanı. İnanılmaz yoğun bir aroması var. Hindistan cevizini sevenler mutlaka denemeli. Çikolata tadını hissetmek zor diyebilirim.
Elma şekeri aromalı olan ise bildiğiniz elma aroması herkes içerken gayet fark etmesini karşın ben çok fazla fark edemedim. Dağ Çileği aroması ise, henüz denenmedi. Bunu da denemesi sizden. 
mis gibi Türk Kahvesi
Paylaşmak Güzeldir :

0 yorum:

Speak up your mind

Tell us what you're thinking... !

En Çok Okunan Konular

Ziyaretçi Yorumları

.